Festmények és grafikák Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747558
10289
439
600
Tokay János (1919-2000 k.): Nosztrai temetés, illusztráció S. Koósa Antal verseskötetéhez. Fametszet, papír, jelzett, 13x7 cm 2850641
10290
439
Turcsán Miklós (1944-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost. Jelzett. Paszpartuban. 17x22,5 cm 2884925
10291
439
15000
Tuszkay Márton (1884-1940):Turbános alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 25x25 cm. 2841810
10292
439
Udvardi Gyula (1925-2016): Férfi portré. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült lapszélekkel, 43x30,5 cm 2841669
10293
439
Udvardi Gyula (1925-2016): Csendélet. Pasztell, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozva, 28x23 cm 2840317
10294
439
Udvardi Gyula (1925-2016): Portré fehér bottal. Olaj, farost, jelzett, 14,5x13,5 cm + 4 db további vázlat/mű (közte egy kétoldalas), vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 24x15 cm és 32x25 cm között 2819475
10295
439
15000
Ujváry Lajos (1925-2006): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 51x39,5 cm 2860679
10296
439
Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban, 1958. Akvarell, tus, papír, jelzett. 14x13 cm 2819462
10297
439
15000
Ujváry Lajos (1925-2006): Kávészünet. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 56x43 cm 2796137
10298
439
30000
Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm 2648147
10299
439
Ujváry Lajos (1925-2006): Trencsén, 1966. Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29,5x21 cm 2796143
10300
439
30000
Ujváry Lajos (1925-2006): Templom. Olajpasztell, karton, jelzett. Fakeretben, 68×49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft