Festmények és grafikák Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2854366
10301
439
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x25,5 cm 2854379
10302
439
Vadász Endre (1901-1944): Tengerpart. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadással, 19,5x25 cm 2854392
10303
439
3200
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (92/100), 19x24 cm 2816684
10304
439
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vízparti táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, néhány apró folttal, 19,5×25 cm 2770220
10305
439
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 38×30,5 cm 2853031
10306
439
220000
Victor Vasarely (1908-1997): Pentaton dallam. Szitanyomat, papír. Jelzett, sorszámozott 200/28. Üvegezett keretben . 58x44 cm
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2884624
10307
439
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 25,5×32,5 cm 2884617
10308
439
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, papírra kasírozva, 33×27,5 cm 2884607
10309
439
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, papírra kasírozva, 31×30,5 cm 2715483
10310
439
Várady Róbert (1950-): 6 db illusztráció Vészi Endre verseihez. Ceruza, papír. Jelzés nélkül, 3 db lap a művész nevével feliratozott. Lapméret: kb. 30x21 cm. Az Igazság c. lapnak készült rajzok. 2478760
10311
439
Veres Péter (1943-2004): Tájkép, 1993. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35,5×30,5 cm: 2851086
10312
439
Vén Zoltán (1941- ): Bukott angyal (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány V/XV. EA számozással, üvegezett fakeretben, 15×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft