Festmények és grafikák Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2432833
10313
439
3200
Vöröss Tibor (1911-1999): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban, 19,5×23,5 cm 2860921
10314
439
Vöröss Tibor (1911-1999): Női akt. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal. 25,5×30,5 cm 2860912
10315
439
Vöröss Tibor (1911-1999): Velence. Filctoll, papír, jelzett. Lapszéli apró sérüléssel. 25,5×30,5 cm 2821502
10316
439
15000
W. Lampl Mária (1914-2005): Sécretaire fiókja (csendélet). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×40 cm 2872734
10317
439
Andy Warhol (1928-1987): Mickey mouse. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 340/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 60x60 cm / Offset-ithography 2845867
10318
439
14000
Weintrager Adolf (1927-1987): Derülés. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40x58,5 cm 2883576
10319
439
Zentai Pál (1938-1987): Behavazott utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×60 cm 2826205
10320
439
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm 2861734
10321
439
Zombory Moldován Béla (1885-1967): Szent Gellért vértanúsága. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 22×24,5 cm 2861744
10322
439
Zombory Moldován Béla (1885-1967): A füredi sétány ősszel (Balaton). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 25,5×34 cm 2873209
10323
439
6 db Lenin életét bemutató rézkarc. klf alkotók, jelzettek. 19x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft