Üvegtárgyak

Tételek száma: 249

Parfümös üveg, tetején fém szerelékkel, apró kopásnyomokkal, m: 21 cm.
11827.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Üveg hamutál, kopott, d: 20 cm
11828.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes üveg / kristály tétel, vegyes állapotban, garancia nincs!
11829.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bordó hutaüveg váza, hibátlan, m: 29 cm
11830.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Retró üveg hamutál, kopott, d: 14 cm
11831.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Cseh színátmenetes hamutál, kopásokkal, d: 12 cm
11832.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gyertyatartó, jelzett: Eisch, sárga váza, zöld, fehéres tálka, üveg, kopásokkal, sárga váza teteje lecsiszolva, m: 20-29 cm, d: 16,5 cm
11833.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Cseh bordó üveg váza, kopott, jelzés nélkül, m: 41,5 cm
11834.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Murano váza, felületén hibákkal, jelzés nélkül, m: 26 cm
11835.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Murano váza, felületén hibákkal, jelzés nélkül, m: 20 cm
11836.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zöld üveg váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 25 cm
11837.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Aventurinüveg virág, jelzés nélkül, hibátlan, h: 10 cm
11838.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft