Üvegtárgyak

Tételek száma: 249

Antik üveg korsó, üvegbetétes ón fedővel, korának megfelelő sérülésekkel, m: 20 cm
11803.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Antik üveg korsó, üvegbetétes ón fedővel, korának megfelelő kopásokkal, m: 23 cm
11804.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Antik üveg korsó, porcelánbetétes ón fedővel, figurális oroszlán billenővel, korának megfelelő kopásokkal, m: 22 cm
11805.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Antik zöld üveg korsó, kézzel festett, ón fedővel, kopott, m: 21 cm
11806.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Antik üveg korsó, porcelánbetétes ón fedővel, kopásokkal, m: 18 cm
11807.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Antik kristály vadász korsó, ón fedővel, kopásokkal, m: 16 cm
11808.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Antik üveg, korsó fém fedővel, kopott, m: 13 cm
11809.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Francia kristály kínáló, jelzett, csorba, d: 32 cm
11810.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ajka kristály hat darabos tumler whiskys pohár készlet eredeti dobozában, hibátlan
11811.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Vadász témájú csiszolt korsó. XIX. sz. csiszolásokkal. Hibátlan 19 cm
11812.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Borostyán sárga nagy méretű üveg tál, hibátlan, d: 40 cm
11813.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
11814.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft