Üvegtárgyak

Tételek száma: 249

11815.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Sütemény kínáló, fatörzs mintás, festett üveg, XIX. sz vége. Kopott. d: 24 cm
11816.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Murano, naphal, üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
11817.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Murano, üvegpácos, díszváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
11818.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Antik sörös kupa, üveg, ón fedővel, erősen kopott, m: 19 cm
11819.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
R. Lalque France jelzéssel, üveg váza, kopásokkal, m: 10 cm
11820.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Peill német design üveg váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11821.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1989 Moszkva, orosz feliratos üveg váza, fém talppal, kopott, m: 29 cm
11822.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Biedermeier üveg pohár, überfangos, csiszolt, pácolt, kopásokkal, m: 14,5 cm
11823.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Bidermeier pohár, pácolt, metszett, kopott, m: 12 cm
11824.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Murano váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm
11825.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Muránói üveg kosár (virágtartó, díszváza). Anyagában színezett, hibátlan, m: 26 cm
11826.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft