Ezüst (Ag) tokos, Lemainia zsebóra, mechanikus szerkezettel, kis hajsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500011/Ezust-Ag-tokos-Lemainia-zsebora-mechanikus-szerkezettel-kis-hajszalrepedes-a-szamlapon-mC5~II2832276
2832276
12559
438
65000
Watches
Kikiáltási ár:
65 000 Ft 175,68 EUR , 191,18 USD
Leírás: Ezüst (Ag) tokos, Lemainia zsebóra, mechanikus szerkezettel, kis hajszálrepedés a számlapon, működik, tisztításra szorul jelzett, d: 50 mm
: nagy_andras