Órák

Tételek száma: 154

Spindlis ezüst (Ag) tokos zsebóra XIX. sz. első fele. Hibátlan zománc számlappal, kulccsal, működő, jó állapotban d: 45 mm
12536.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Jager Le Coultre asztali óra, mechanikus, működik, pontos, m: 9,5 cm
12537.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Micher Herbelin quartz karóra, működik, dobozban papírokkal, d: 37 cm
12538.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Tissot PR IOD automata karóra, papírokkal, dobozban, működik, dupla bőrszíjjal d: 37 mm
12539.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Ezüst (Ag) tokos zsebóra szép festett számlappal. szép működő állapotban 50 mm
12540.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Automobile Regulateur nagy méretű zsebóra szép számlappal. szép működő állapotban d: 65 mm
12541.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Braunswetter János Szeged ezüst (Ag) zsebóra, jelzett ezüst tokkal, hibátlan számlappal, nem működik d 50 mm
12542.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
10
Omega Automata De Ville karóra, működik, hibátlan állapot, eredeti szíjjal, d: 32 mm
12543.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Incabloc mechanikus, sok funkciós, férfi karóra, működik, szép állapotban, d: 35 mm
12544.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
12545.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Ezüst (Ag) tokos, vasutas, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
12546.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
12547.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft