Arany (Au/18k) tokos Dalis mechanikus, női karóra bőrszíjjal, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500011/Arany-Au18k-tokos-Dalis-mechanikus-noi-karora-borszijjal-jelzett-mukodik-szamlap-kis-k~II2832103
2832103
12551
438
100000
Watches
Kikiáltási ár:
100 000 Ft 270,27 EUR , 294,12 USD
Leírás: Arany (Au/18k) tokos Dalis mechanikus, női karóra bőrszíjjal, jelzett, működik, számlap kis kopásokkal, d: 15 mm
: nagy_andras