Nyomtatványok

Tételek száma: 395

cca 1800 Das Te Deum Laudamus deutsch 4 p.
17468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ludwig Richter (1803-1884) 5 db illusztrációja, vászonon
17469.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
cca 1810 Memoria acebra Barbara Halász. Halotti emlék felirat 22x33 cm
17470.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1816 Az épségben megtartott szent egy szomoru beszédben mellyet néhai mélt született gróf Toroczkó Szentgyörgyi Toroczkay Therezia úrasszonynak ... koporsó be-tétele felett tartott Sipos Pál. Kolozsváronn 21 + 2 p. Kissé sérült papírborítóval
17471.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
1822 A nagyváradi Szent László-templomban elmondott latin nyelvű beiktatási beszéd, 24p
17472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
1828 Jubileumi elmélkedés Székely jános és Fodor Sársa páros életének ötvenedik esztendejének örömnapján .. mondott Ar. Rákosi Székely Sándor 16p. Papírborítóval, ceruzás családtörténeti jegyzetekkel
17473.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
1837 Az Athenaeum 34. sz. szerk: Schedel, Vörösmarty, Bajza. + 1871 Üstökös XXIII. kötet 13-ik szám
17474.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1847 Könyörgés melyet Malom Luiza erdélyi kormányszéki tanácsos néhai Malom Sigmond és Simó Rozália egyetlen leányok koporsója felett mondott Herepei Gergely. Kolozsvár. 8p.
17475.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Az 1848/49-es szabadságharc eseményei fametszetű illusztárciókon 15 db korabeli újságokban megjelent fametszet fontos esményekről: horvátok lázadása, aradi vértanúk, Kossuth menekülése, stb 1848-1890 között megjelent lapok magyarázó feliratokkal
17476.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17477.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1849 Nagy Péter: Egy nő hivatása előadva egy halotti elmélkedésben ... Rhédei Mária. Kolozsvár. 1849. 14p. Sérült papírborítóval
17478.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1850 Hófuvat (Lavina), illusztráció, 21,5×14,5 cm
17479.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft