Nyomtatványok

Tételek száma: 395

1903 Rahó, Táncmulatság meghívó, gyűrött
17528.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
17529.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1903 A jászberényi magyar királyi állami főgimnázium értesítője az 1902-1903. iskolai évről. A nyári torna- és játszótér térképével. Kubicza János könyvnyomdája, Jászberény, 1903. 99 p.
17530.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1907 21 db németalföldi művész munkáját ábrázoló heligravűr, lapméret: 33x44 cm
17531.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1908 Orvosi zsebnaptár és kézikönyv az 1908. évre, szerk.: Dr. Sugár Márton, szakadásokkal, 340p
17532.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1908 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. dombornyomott sérült egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével.
17533.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1909 A Vásárnapi Újság 56. évf 14. száma Weisz Leo aradi könyvkereskedő reklám bélyegével
17534.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bächer Rudolf - Melichar Ferenc 104. számú főárjegyzék. Hauptkatalog No. 102. 1909. jún. Bächer Rudolf eke-és talajmívelő eszközök kizárólagos gyára, vas- és aczélöntöde. Melichar Ferencz Egyetemes sorvetsőgépek, répevetőgépek és műtrágyaszórók kizárólagos gyára. Bp., Szűcs Zsigmond, 256 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói haránt-alakú papírkötés, kopott borítóval.
17535.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1910 Der Rhein A Rajna folyása nagy méretű leporelló egészvászon borítóval
17536.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1910 Album von Gelsenkirchen, 10 képet tartalmazó album, német nyelvű feliratokkal. Haránt-alakú zsinórfűzött foltos, kissé szakadt papírmappában, 14x20 cm
17537.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1910 F & S Golyóscsapágyak 10. m. sz. magyar katalogus. Bp., Weiss L. és F., 32 p. Papírkötésben, a hátsó borítón hajtásnyommal.
17538.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1910 Szarajevó látképe, mecset, színes nyomat, felületén törésnyomok, 17,5×23,5 cm
17539.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft