Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 189

16626.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
16627.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Baktay Ervin (1890-1963): A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n.[cca 1930 után], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t. +1-144 p.+17 (fekete-fehér fotók) t.+145-312 p.+13 (fekete-fehér fotók) t.+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
16628.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bánhidi Antal (1902-1994): A gerle 13 útja. - - útinaplója. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 201 p. +4 (2 térkép,1 rajz, 1 grafikon) t. +1 p. + 24 (fekete-fehér képtáblák) t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, kis foltokkal.
16629.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Leidenfrost Gyula (1885-1967): Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1936], Franklin, 223+1 p. +24 (Kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.
16630.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934],Franklin, 1 t.+ 220+1 p.+28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+2 (térképek) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón egészen apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
16631.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vörös Márton (1900-1993): A szerencsés expedíció. Hans W. Ahlmann kutató útja asz északi jégvilágba. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934.], Franklin,140+2 p.+20 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t.+2 (térképek) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és két térképpel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban
16632.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16633.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16634.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16635.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16636.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16637.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft