Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 189

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben
16650.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Reizner János: Szeged története. II. köt.: A XVIII. század végétől az 1879. évi árvízig. Szeged, 1899, Szeged sz. kir. város közönsége (Engel Lajos-ny.), 367+(1) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható mellékletekkel. Átkötött félvászon-kötésben, bejegyzésekkel, bélyegzőkkel.
16651.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16652.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hapák József - Módy György - Gáborjáni Szabó Botond - Mazsu János: Debrecen, a cívisváros. Bp., 2003., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16653.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Claes Grundsten: National Parks in Sweden. Europes Last Wilderness. Stockholm, 1987, National Environmental Protection Board. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16654.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kiskunhalas. Helytörténeti monográfia I. Szerk.: Janó Ákos. Kiskunhalas, 1965, Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16655.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Matyóföld. Mezőkövesd, 1980., Mezőkövesdi Városi és Járási Művelődési Központ Irodalmi és Néprajzi Munkaközössége. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban + Matyó élet kiállítási prospektus.
16656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A szarvasi arborétum. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói kissé foltos papírkötés, a gerincen szakadással, bejegyzéssel.
16657.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, (1) t.+180 p.+XVI t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
16658.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1948 A Makói Városi Kereskedelmi Középiskola évkönyve 1947/1948. tanévről. XXV. évfolyam. Közzéteszi Lélek Péter. Makó, 1948, Kardos Rudolf-ny., 24 p.
16659.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Aranykönyv: Firenze. A város remekművei. Firenze, 1996, Bonechi. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16660.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
All Madrid. Collection All Spain. H.n., é.n., Escudo de Oro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16661.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft