https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000016/P-Szucs-Julianna-A-romai-iskola-Bp-1987-Corvina-Fekete-feher-es-szines-kepekkel-illuszt~II2839371
2839371
17092
437
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
P. Szücs Julianna: A római iskola. Bp., 1987, Corvina. Fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg