Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 318

17018.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kolozsváry Marianna: Modern magyar művészet a Kolozsváry-gyűjteményben. Modern Hungarian Art in the Kolozsváry-Collection. Moderne ungarische Kunst in der Kolozsváry - Sammlung. Bp., 1998., Kolozsváry Gyűjtemény Alapítvány - Műcsarnok, 331+4 p. Magyar, angol, német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte: Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Borsos Miklós, Deim Pál, Egry József, Farkas István, Gulácsy Lajos, El Kazovszkij, Keserü Ilona, Kondor Béla, Korniss Dezső, Nagy István, Nádler István, Ország Lili, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Vajda Lajos és mások műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen és a hátsó borítón kis sérüléssel. Rendkívül ritka!
17019.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
17020.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
17021.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17022.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
17023.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Neue Sensibilität. Ungarische Malerei der 80er Jahre.  Galerie der Stadt Esslingen Villa Merkel 23. Januar bis 1. März 1987. Ausstellungskonzeption: Lóránd Hegyi und Alexander Tolnay. [Összefoglaló munka a korszak legkiválóbb festőművészeiről.] Stuttgart, 1987., Galerie der Stadt Esslingen - Beatrix Wilhelm. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült bontatlan zsugorfóliában.
17024.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17025.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Adamis Anna-Gross Arnold: Versek és képek. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült és részben ragasztással javított papír védőborítóban.
17026.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17027.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
17028.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
17029.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft