Gaál Mózes: Szent László magyar király élete. Bp., Franklin. Kiadói eg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000030/Gaal-Mozes-Szent-Laszlo-magyar-kiraly-elete-Bp-Franklin-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-ki~II2851919
2851919
17756
437
Leírás: Gaál Mózes: Szent László magyar király élete. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: ra