A modern cseh líra kincsesháza. Bp., 1959, Európa. 9 db könyv tékában.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000030/A-modern-cseh-lira-kincseshaza-Bp-1959-Europa-9-db-konyv-tekaban-Egeszvaszon-kotes-~II2852779
2852779
17776
437
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: A modern cseh líra kincsesháza. Bp., 1959, Európa. 9 db könyv tékában. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: nagy_andras