Szontágh Tibor (1873-1930): Lány a pataknál. Olaj, vászon, jelzett (jo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szontagh-Tibor-1873-1930-Lany-a-pataknal-Olaj-vaszon-jelzett-jobbra-lent-Dekorativ-u~II2854435
2854435
10459
437
55000
Leírás: Szontágh Tibor (1873-1930): Lány a pataknál. Olaj, vászon, jelzett (jobbra lent). Dekoratív, üvegezett fakeretben, a kereten sérülésekkel, 49x39 cm
: pk