16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Szikora Tamás (1943-2012): Csendélet, 1961 (kétoldalas mű, hátoldalán: Sétálók, 1962). Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró sérülésekkel, törésnyommal. 30,5x43,5 cm