Scherzer Bavaria szecessziós stílusú, pipacsos porcelán váza, XX. sz.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Scherzer-Bavaria-szecesszios-stilusu-pipacsos-porcelan-vaza-XX-sz-masodik-fele-Matricas-~II2830209
2830209
11489
436
Leírás: Scherzer Bavaria szecessziós stílusú, pipacsos porcelán váza, XX. sz. második fele. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
: karap_norbert