Porcelán

Tételek száma: 349

Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11198.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
11199.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Antik francia Sevres / S?vres bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő állapotban, 19. század, 9,5x7,5x8,5 cm
11200.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Antik relief szerű puttós füles váza, kézzel festett porcelán, jelzett: arany címeres, kopásokkal, m: 18 cm
11201.

Antik relief szerű puttós füles váza, kézzel festett porcelán, jelzett: "arany címeres", kopásokkal, m: 18 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Herendi / Óherendi zöld virágmintás levesestál, jelzett, rózsán kis lepattanások. 29x24x22 cm
11202.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11203.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Herendi Búzavirág füzér PBG mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 23, m: 13,5 cm
11204.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
11205.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kardja szépen restaurált, m: 32 cm
11206.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herendi porcelán Rotschild mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8,5 cm
11207.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8,5 cm
11208.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Herendi zöld Apponyi mintás teáscsésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopott.
11209.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft