KZ jelzéssel: Alfa és Ómega porcelán dobozka. Kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/KZ-jelzessel-Alfa-es-Omega-porcelan-dobozka-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-7x9~II2833818
2833818
11501
436
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: KZ jelzéssel: Alfa és Ómega porcelán dobozka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 7x9 cm
: nagy_andras