Herendi búzavirág mintás bonbonier, rózsa sérült, rózsaszál törött, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-buzavirag-mintas-bonbonier-rozsa-serult-rozsaszal-torott-jelzett-d-9-cm~II2829555
2829555
11269
436
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Herendi búzavirág mintás bonbonier, rózsa sérült, rózsaszál törött, jelzett, d: 9 cm
: karap_norbert