50 000 Ft
135,14 EUR, 147,06 USD
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Nagymaros. Tempera, papír, farostra kasírozva, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, sérült. Fakeretben, 59×82,5 cm