Kováts Nagy Ira (1921-2008): Női akt. Tus, papír, jelzett, apró szakad... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kovats-Nagy-Ira-1921-2008-Noi-akt-Tus-papir-jelzett-apro-szakadassal-uvegezett-keretbe~II2830219
2830219
10255
436
Leírás: Kováts Nagy Ira (1921-2008): Női akt. Tus, papír, jelzett, apró szakadással, üvegezett keretben, 18x24 cm
: pk