10083.
436. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Csanády András (1929-): Lóitatás, 1971. Linómetszet, papÃr, jelzett, számozott (16/30), hátoldalán Vizualart KépzÅ‘művészeti Alkotóközösség cÃmkéjével, plexiüvegezett keretben, 34×17,5 cm