10 000 Ft
14
Bertalan Rózsa (1900-1987): 4 db vázlatfüzet rajzokkal, különböző helyszínekről: Balaton (Tihany, Balatonalmádi, Balatonudvari stb.), Balatonfelvidék (Mencshely, Dörgicse, Tapolca stb.) , Székesfehérvár, Veszprém, Adony stb.; valamint néhány egyéb tanulmányrajzzal. Részben datált, 1933-1970 között. Több mint 60 db pasztel, akvarell-, ceruza-és filctollrajzok papíron, össz. kb. 120 db mű. Mindegyik vázlatfüzet a művész autográf névbejegyzésével. Néhány kevés lap foltos. 21x30 és 25x34 cm közötti méretekben. Átnézésre érdemes, érdekes anyag!