Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

9

Leírás:

Farkas Emőd: Megölt szivek. Regény egy kötetben. Bp., 1895, Wodianer F. és Fiai, 307+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, foltos címlappal, helyenként foltos lapokkal. A szerző, Farkas Emőd (1866-1920) által Gyarmathy Lajos 1848/49-es honvéd hadnagy részére DEDIKÁLT példány (a dedikáció lapszéli körbevágás miatt részben hiányos), Gyarmathy Lajos saját kezű bejegyzésével, aláírásával.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg