Porcelán Tételek száma: 232
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2762485
10954
434
Zsolnay porcelán "tűzifa gyűjtő fiú", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2809915
10955
434
Zsolnay Vadászati Világkiállítás 1971 porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11 cm 2811223
10957
434
Zsolnay Pécs, Gyakorló Orvosok első Országos Konferenciája 1970 tálka 18x9 cm. Kézzel festett, jelzett, kopott 2806793
10958
434
3800
Zsolnay Sinkó András terv. madarak, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm 2808330
10959
434
Zsolnay nagyméretű kakaós bögre, piros pöttyös, minimális kopás az aranyon, jelzett, m: 9 cm, d: 11,5 cm 2788533
10960
434
600
Zsolnay váza, jelzett, kopott, repedt m: 14 cm 2770205
10961
434
24000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2718799
10962
434
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm 2784504
10963
434
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm 2805323
10964
434
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán, lila tégely. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 5 cm 2805322
10965
434
Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Jelzett, kopott. 14x12 cm 2810707
10966
434
Hollóházi márvány mintás porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft