Zsolnay Pécs, Gyakorló Orvosok első Országos Konferenciája 1970 tálka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-Pecs-Gyakorlo-Orvosok-elso-Orszagos-Konferenciaja-1970-talka-18x9-cm-Kezzel-festett~II2811223
2811223
10957
434
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Zsolnay Pécs, Gyakorló Orvosok első Országos Konferenciája 1970 tálka 18x9 cm. Kézzel festett, jelzett, kopott
: nagy_andras