Porcelán Tételek száma: 232
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2800502
10880
434
Fischer Emil porcelán emlék bögre. Kézzel festett, aranyozott porcelán, szerelmes emlék verssel németül. Oroszlántalpas bögre, alátéttel. Jelzett, kevés kopással, egyik lába ragasztott.XIX. sz. vége m: 8, d: 14 cm 2753489
10881
434
Royal Manifattura Porcelanne, kínaizáló fedeles dísz váza, jelzett, hibátlan, m: 39 cm 2753483
10882
434
28000
Nagyméretű Capodimonte fedeles váza, jelzett, kopásokkal, m: 47 cm 2702414
10883
434
Sarreguemines Flore, francia tányérok, 4 db lapos, 2 db leveses tányér, jelzett, 1890-1900 körül, d: 24 cm. Minimális mázhibákkal. 2732319
10884
434
11000
Óherendi díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm, d: 17 cm 2783305
10885
434
Drasche Cseresznyevirág. Terv: N. Szonntag Éva. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 2762922
10886
434
Sarreguemines nagy méretű, gyümölcsös dísztál, jelzett, kopásokkal, d:38 cm 2787736
10887
434
24000
Antik Herendi asztalilámpa, kopott, jelzett: K. Anton. működik, m: 34 cm 2770198
10888
434
48000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm 2807368
10889
434
38000
Herendi kék virágmintás levesestál, jelzett, korának megfelelő állapotban. 34x20,5x22 cm 2807381
10890
434
28000
Herendi kék virágmintás nagyméretű teáskanna, jelzett, korának megfelelő állapotban. 31x18x17,5 cm 2807386
10891
434
38000
Herendi / Óherendi zöld virágmintás levesestál, jelzett, rózsán kis lepattanások. 29x24x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft