Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 157
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2806883
33415
434
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" bronz kitüntetés, mellszalag nélkül "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31mm) T:1-,2 patina / Hungary 1935. "Youth Department of the Red Cross" bronze decoration without ribbon. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:AU,X patina 2742797
33416
434
Numizmatika
Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:1- 2700813
33417
434
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma)" fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1-
HV 1306. 2778911
33418
434
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:1-,2 2736718
33419
434
2200
Numizmatika
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Szent Imrét ábrázoló bronz jelvény (30mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" jelvény (22mm) mindkettő "LUDVIG" gyártói jelzéssel + "R" zománcozott fém jelvény keresztábrázolással T:2 2803825
33420
434
Numizmatika
1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után" bronz kitüntetés (37mm) T:2
Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal" bronze decoration (37mm) C:XF 2695756
33421
434
Numizmatika
~1910-1920. "Krysztiniák J. tánct. (Krysztiniák József tánctanár) Amerikai emlék" zománcozott bronz lemezjelvény (23x25mm) T:2 hajlott koszorú 2680960
33422
434
Numizmatika
~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1- 2806832
33423
434
Numizmatika
1911. "Budapesti Turista Egyesület 1911" zománcozott bronz jelvény "BERÁN N BUDAPEST" gyártói jelzéssel (31mm) T:2 ph., tűtartó sérült, zománchiba 2806655
33424
434
Numizmatika
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph., patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on edge and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error, patina NMK 133. 2803864
33425
434
Numizmatika
~1920. "Trianon" festett bronz gyászjelvény (31x21mm) T:1- 2695025
33426
434
Numizmatika
1927. "Délmagyarorsz. Húsiparosok Szövetségének I. Naggyűlése - H.M. Vásárhely (Hódmezővásárhely) 1927 IX. 4." zománcozott bronz jelvény (21mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft