Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 157
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741580
33464
434
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1957. "Felszabadulási Repülő Csillagtúra 1957" zománcozott bronz jelvény (20mm) T:2 2741626
33465
434
Numizmatika
1957. "NEMZETI VIT REPÜL V. 1957 (V. Nemzeti Vitorlázó Repülőnap)" zománcozott bronz jelvény (21x27mm) T:2 2741584
33466
434
Numizmatika
1957. "V. ORSZ. EJE. BAJN. (Országos Ejtőernyős Bajnkoság) 1957" zománcozott bronz jelvény (20x15mm) T:2 2803743
33467
434
Numizmatika
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban (40mm) T:2 kopott aranyozás, patina 2805306
33468
434
Numizmatika
~1960. "Kiváló szövetkezeti munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon szalagsávval, miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1- patina, repedt zománc 2805309
33469
434
2200
Numizmatika
~1960. "Kiváló szövetkezeti munkáért" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1 patina 2632830
33470
434
Numizmatika
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1- 2742238
33471
434
Numizmatika
~1960-1970. "Építő Szakszervezet" zománcozott jelvény (20x17mm) T:2 2804517
33472
434
Numizmatika
1960-1975. 2xklf "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" I. fokozat festett és zománcozott tombak jelvény (24mm) + "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" III. fokozat zománcozott tombak jelvény (24mm) + "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" koszorús festett jelvény (30mm) + "BUPA - Budai Pamutipari Vállalat" ezüst fokozatú zománcozott jelvény (21mm) + "Budai Pamutnyomó Vállalat" bronz fokozatú jelvény (15mm) + "Senior Váci Kötöttárugyár törzsgárda" I. fokozatú aranyozott műgyantás jelvény (26mm) + "Győri Richards Posztó- Szövetgyár - Richards Törzsgárda 20 év" műgyantás Cu-Zn jelvény (31x18mm) T:1,1- 2804633
33473
434
Numizmatika
1961. "BIV Budapest (Budapest Ipari Vásár)" zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1962. "BIV - Foire Messe Fair - Budapest" zománcozott tombak jelvény (34x27mm) + 1966. "Budapest (Budapesti Nemzetközi Vásár)" zománcozott tombak jelvény (33x27mm) + 1967 "BNV Budapest" rátétes zománcozott tombak jelvény (36x25mm) + 1968. "BNV Budapest" zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1972. "BNV Budapest 72" zománcozott tombak jelvény (26x18mm) T:1 2742232
33474
434
Numizmatika
~1960-1970. "Eötvös József Általános Gimnázium" festett fém iskolajelvény (48x35) T:2 kopott festés 2741627
33475
434
Numizmatika
1962. "Motoros Kisrepülő Világbajnokság - Budapest 1962" zománcozott bronz jelvény (26x27mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft