Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 157
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2740997
33452
434
60000
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1950. "Rendőrség" nagyméretű, járműre való zománcozott bronz jelvény (78x100mm) T:2 / Hungary ~1950. "Police" large, enamelled bronze badge for a vehicle (78x100mm) C:XF 2802292
33453
434
Numizmatika
~1950. "Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető" zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:1-,2 2802301
33454
434
Numizmatika
~1950. "Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető" zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:1-,2 2742116
33455
434
Numizmatika
~1950-1960. "FAI (Nemzetközi Repülő Szövetség)" magyar zászlós, zománcozott jelvény (14mm) T:1- 2805034
33456
434
Numizmatika
~1950-1970. "Egészségvédelemre kész" zománcozott Cu jelvény (19mm) + "Véradásra kész" zománcozott Cu jelvény (22mm) + "Jó munkáért" zománcozott tombak ifjúsági jelvény (20mm) + 2xklf "Jó munkáért" zománcozott és festett jelvény (30x24mm) + az Ifjúsági Vöröskereszt zománcozott jelvénye (16x15mm) + 1971. "50 - Magyar Ifjúsági Vöröskereszt" festett Al jelvény (18x12mm) + 1971. "Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971" nyomott műselyem jelvény filc alapon (72x75mm) T:1-2 korrózió, tűlyuk 2661262
33457
434
Numizmatika
1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés T:1- 2806866
33458
434
Numizmatika
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, szalagsávval, eredeti tokban T:1-
NMK 549. 2804810
33459
434
Numizmatika
1953. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel (35x35mm) T:1 patina 2804801
33460
434
Numizmatika
~1953. "Ezüstkalászos Gazda" festett, ezüstözött, rátétes bronz jelvény (25x15mm) T:2- kopott festés, javított tű 2810320
33461
434
Numizmatika
1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:2- NMK 606. 2804589
33462
434
Numizmatika
~1955. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" rátétes zománcozott, festett Cu jelvény (23x19mm) + 1967. "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / III. Díj" kétoldalas bronz díjérem (70mm) T:1- karc, patina 2805187
33463
434
Numizmatika
~1955-1980. "Többszörös Véradásért" festett Cu jelvény (22x20mm) + "Véradásért" 2xklf műgyantás jelvény (14x16mm) + "Véradásért" 2xklf zománcozott jelvény (13x15mm) + "Véradásért" 5xklf (I-XX) műgyantás jelvény (14x16mm) + "Kiváló egészségnevelő munkáért" aranyozott műgyantás Cu jelvény (26mm) + "A környezet védelméért" aranyozott műgyantás jelvény (25mm) + "A haladás és a környezet U.S.A." festett Al lemezjelvény (24mm) T:1,1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft