17528.
434. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
Der Prinz und der Bettelknabe. Filderstadt, 1995., Horizont Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Das große Mickey Maus Buch. Stuttgart-Zurich, 1970, Delphin. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, javított címlappal, firkákkal.