Barthel Beham (1502-1540): Ablakban ülő Szűzanya. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, kis folttal a szélén. 10,5x8,5 cm
Hermann von Kaulbach (1846-1909) festménye után: Anya gyermekével, 1896. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton. Franz Hanfstaengl kiadása. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 42x34 cm
C. Girardet után, A., Simon metszése: A szív kérdése ( Die Herzensfrage. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. A. H. Payne kiadása. Kissé foltos. 17,5x13 cm