cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest a'budai partról, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm
Ludovico (or Lodovico) Carracci (1555-1619) után, Francesco Rosaspina (1762-1841): Habebit Filium Sara Uxor Tua. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 56x40,5 cm.