Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2789373
12336
433
Sculptures, statuettes, plaques
Bencze jelzéssel: Tököt, a fején cipelő nő. Szocreál stílusú figura. Terrakotta, sérült, m: 23 cm 2789249
12337
433
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm 2790055
12338
433
7500
Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Műgyanta, antikolt, falra akasztható, 40x10 cm 2775791
12339
433
Váza, faragott csont, keleti bölcset ábrázoló faragvány. Fa talapzaton 14 cm 2791293
12340
433
Szent Jakab bronz plakett, 12,5×8,5 cm 2791236
12341
433
Jelzés nélkül: Kompozíció, bronz plakett, kopott, d: 8 cm 2790121
12342
433
Krakkói emlék, sárkány, vörösmárvány alapon bronz, m: 6,5 cm 2775787
12343
433
Váza, faragott csont, istennőt ábrázol. Fa talapzaton. 17 cm 2791986
12344
433
Jézus büszt, kézzel készített alabástrom szobor, alján etikettel jelzett, m: 12 cm 2754909
12345
433
MOTESZ Magyar tornasportért bronz emlékérem d: 12 cm 2793296
12346
433
Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm 2703201
12347
433
Jelzés nélkül: Női büszt. Réz, kopott, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft