Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793919
12324
433
Sculptures, statuettes, plaques
Folke jelzéssel: Bölény. Bonz, kopásokkal, m: 7 cm 2793916
12325
433
28000
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm 2791224
12326
433
15000
Jelzés nélkül: Akt. Bronz, kopott, m: 28 cm 2791226
12327
433
MVA jelzéssel: Kisplasztika. Bronz, kopásokkal, m: 10 cm 2792738
12328
433
Víziló, faragott fa, hibátlan, m: 9 cm 2793281
12329
433
Kormos jelzéssel: Beethoven. Kerámia, festett, mázas, kopott, falra akasztható,14,5x11 cm 2793272
12330
433
Jelzés nélkül: Sámson aki feltépi az oroszlán száját. Festett alumínium, festett kőtalapzaton, kopott, m: 18 cm 2793254
12331
433
Vass Áron(1891-1979): Medve, festett kerámia, fatalapzaton, jelzett, ragasztott, 13x9x10 cm 2793246
12332
433
Olvashatatlan jelzéssel: Kinizsi Pál. Kerámia, kis kopásokkal, m: 15 cm 2793225
12333
433
Madách Nyomda szobor, festett bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 15,5 cm 2793215
12334
433
Jelzés nélkül: Tündérlány. Bronzírozott fém, kopott, falra akasztható, 33x18,5 cm 2792525
12335
433
K jelzéssel: Fafaragás, kopásokkal, m: 40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft