12337.
433. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm