Ezüst(Ag) nyelű kés, 4 db + villa, 4 db, horpadásokkal + 1 db ezüst (A... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/EzustAg-nyelu-kes-4-db-plus-villa-4-db-horpadasokkal-plus-1-db-ezust-Ag-kiskanal-serult-j~II2791287
2791287
12137
433
Antique
Leírás: Ezüst(Ag) nyelű kés, 4 db + villa, 4 db, horpadásokkal + 1 db ezüst (Ag) kiskanál, sérült, jelzettek, bruttó: 276 g
: karap_norbert