16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Antik ón tál, a XIX. században szédertálként használhatták. Kopott, korának megfelelő állapotban, német terület, XVIII. sz., jelzett, feloldatlan jegyekkel, d:30cm