Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2782599
34199
432
4200
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1898. "Ő Felsége a királynak a magyarországi őszi hadgyakorlatoknál való jelenléte emlékéül 1898 szeptember / Ferencz Joszef" kétoldalas, kétnyelvű vert emlékérem füllel T:3 patina, fo. 1898. "ZUR ERINNERUNG AN DIE ANWESHEIT SR. MAJESTAT DES KÖNIGS BEIDEN HERBST MANÖVERN IN UNGARN SEPTEMBER 1898" two sided, bilingual commemorative pendant C:F patina, spotted 2770919
34200
432
Numizmatika
~1900. "Aczélhang - 1873" a MÁV Gépgyár amatőr munkáskórusának bronz jelvénye T:1- 2695756
34201
432
Numizmatika
~1910-1920. "Krysztiniák J. tánct. (Krysztiniák József tánctanár) Amerikai emlék" zománcozott bronz lemezjelvény (23x25mm) T:2 hajlott koszorú 2680960
34202
432
Numizmatika
~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1- 2781608
34203
432
Numizmatika
~1910-1920. "Az Est" folyóirat zománcozott fém jelvénye (14mm) + 1941. "B.I.C." magyar táncház zománcozott fém jelvénye (17x14mm) T:2 zománchiba 2742797
34204
432
Numizmatika
Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:1- 2785181
34205
432
Numizmatika
~1920. "Trianon" festett bronz gyászjelvény (31x21mm) T:2 2781446
34206
432
Numizmatika
~1920-1930. "Cserkész farkaskölyök" zománcozott fém jelvény (14,5mm) T:2 zománchiba 2782351
34207
432
2200
Numizmatika
~1925. "ZPE" A Zichy-Pallavicini Edina Őrgrófnő Felső Kereskedelmi Iskola monogramos, 9 ágú grófi koronás, zománcozott tombak sapkajelvénye (25mm) T:1 2782543
34208
432
Numizmatika
1926. "60 éves a Soproni Önkéntes Tűzoltó Egyesület 1866-1926" fém gomblyuk jelvény, hátoldalán "Gomb gyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:2 letört a hátoldaláról a rögzítő pánt 2695025
34209
432
Numizmatika
1927. "Délmagyarorsz. Húsiparosok Szövetségének I. Naggyűlése - H.M. Vásárhely (Hódmezővásárhely) 1927 IX. 4." zománcozott bronz jelvény (21mm) T:1-,2 2785209
34210
432
40000
Numizmatika
~1928. "M.F.M.O.P. (Magyar Fasiszta Munkások Országos Pártja)" aranyozott, zománcozott bronz jelvény (21x14mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft