Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2778074
34343
432
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Szovjetunió ~1960-1970. "Kitűnő bányász" festett, zománcozott fém kitüntető jelvény (~40x30mm) T:2 kopott festés
Soviet Union ~1960-1970. "Honorary Miner" painted, enamelled metal badge (~40x30mm) C:XF worn painted 2786864
34344
432
Numizmatika
USA DN "Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) " aranyozott fém jelvény tanúsítvánnyal, tokban (49x29mm) T:1
USA ND "Federal Bureau of Investigation (FBI)" gilt metal badge with certificate, in case (49x49mm) C:UNC 2579924
34345
432
3200
Numizmatika
DN Debrecen város címerét ábrázoló öntött, sárgaréz sapkajelvény (35x42mm) T:2-,3 2770733
34346
432
Numizmatika
13xklf baltikumi (Lettország, Litvánia, Észtország) fém jelvényből álló tétel, közte 2db zománcozott T:1-2 2770878
34347
432
Numizmatika
15xklf magyar és külföldi, közlekedéssel kapcsolatos fém jelvénytétel, közte Mercedes, Ikarus, BKV, Magyar Autóklub, MALÉV, Škoda, MÁV, Swissair T:1-2 2770736
34348
432
Numizmatika
18xklf külföldi fém jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabokkal T:1-2 2770692
34349
432
Numizmatika
~30db-os vegyes, főleg külföldi jelvényből álló tétel T:vegyes közte sérült 2770693
34350
432
Numizmatika
~30db-os vegyes, főleg külföldi jelvényből álló tétel T:vegyes közte sérült 2770695
34351
432
Numizmatika
~30db-os vegyes, főleg külföldi jelvényből álló tétel T:vegyes közte sérült 2770697
34352
432
Numizmatika
~30db-os vegyes, főleg külföldi jelvényből álló tétel T:vegyes közte sérült 2770696
34353
432
Numizmatika
~30db-os vegyes, főleg külföldi jelvényből álló tétel T:vegyes közte sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft