Könyvek: Vallás

Tételek száma: 50

Theologia Catholica, indifferentem ad unicam salvificam romanae ecclesiae fidem pro obtinenda firma animi pace, manuducens. In qua expositis, quibus illa solide nititur, fundamentis, pseudopolitica duorum potissimum celebriorum adiaphoristarum Gardeni Pojreti, et Puffendorffii systemata evertuntur: tum vindiciae cleri hungarici adversus infamem, & plurimis mendaciis, ac calumniis refertam historiam diplomaticam Hungariae immiscentur. Cassoviae, 1733., Typis Academicis per Joan. Henricum Frauenheim, 2+184 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésnyommal, kissé foltos lapokkal.
17261.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Mailáth János: Vallás-mozgalmak Magyarországban. I-II. köt. Pest, 1844-1846., Emich Gusztáv, IV+264+1 p.; 556 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, a 2. kötet gerincén kopotásnyomokkal, az 1. kötetben foltos lapokkal, pótolt címlapokkal.
17262.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17263.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Von dem Hofrath von Eckartshausen. Wien, Prag, 1821, Carl Haas. Kiadói dombornyomott bőr kötés, kissé kopottas állapotban / leather binding, little damaged condition
17264.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bestlin, Johann Nepomuk : Vollständiges praktisches christkatholisches Kranken-Buch. Zunächst für katholische Geistliche, dann auch für Kranke und Sterbende und für ihre Freunde. 1-3. kötet egybe kötve.  Wiesensteig, 1844. Schmid. 204 + 335+192p. Korabeli aranyozott, kissé foltos egészvászon kötésben.
17265.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17266.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Martin Wigandt: Tribunalis Confessariorum et Ordinandorum. Viennae, 1746., Typografia Balleoniana 590 p. Modern kartonált papírkötésben
17267.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17268.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17269.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kurán - The Holy Quran. A Szent Korán. ford: dr. Mihályffy Balázs. Arab és magyar nyelven. New York. é.n. EDHI International. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos borító
17270.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17271.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zajti Ferenc: Zarathustra zend-avesztája. Magyar nyelvre átültette és a bevezető tanulmánnyal ellátta: Zajti Ferenc. Bp., 1919, Szerzői kiadás, (Magyar Sajtó-ny.), 162+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
17272.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft