Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 289

17351.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Eric Burdon-J. Marshall Craig: Dont let me be misunderstood. New York,2001.Thunders Mouth Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  A művész, Eric Burdon (1941-) világhírű rockénekes, az egykori The Animals frontembere által sajátkezűleg DEDIKÁLT példány.   / Eric Burdon-J. Marshall Craig: Dont let me be misunderstood. New York,2001.Thunders Mouth Press. With English language. Black-and-white photographs. Hardback cover, in paper cover.   With autograph signature of Eric Burdon.   Eric Burdon (1941-) rock and blues singer, the frontman of the world famous The Animals rock band.
17352.

Eric Burdon-J. Marshall Craig: Don't let me be misunderstood. New York,2001.Thunder's Mouth Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Eric Burdon (1941-) világhírű rockénekes, az egykori "The Animals" frontembere által sajátkezűleg DEDIKÁLT példány. / Eric Burdon-J. Marshall Craig: Don't let me be misunderstood. New York,2001.Thunder's Mouth Press. With English language. Black-and-white photographs. Hardback cover, in paper cover. With autograph signature of Eric Burdon. Eric Burdon (1941-) rock and blues singer, the frontman of the world famous "The Animals" rock band.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Teljes sorozat! Bp., 1893-1904. Pallas. Kiadói félbőr-kötésben, egységes, szép állapotú sorozat, kisebb kopásokkal
17353.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
31
Jókai Mór munkái gyűjteményes díszkiadás 1-100. kötet. Nem teljes, hiányzik: 23., 47., 61., 80. +Jókai szótár. A-Zs., Jókai élete és kora 1-2. + Számozás nélküli Görögtűz. Bp.,1992-1997, Unikornis. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban.
17354.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I-XIII. kötet. Szerk.: Szabó Attila, Vámszer Márta. Bukarest-Budapest-Kolozsvár, 1976-1997, Kriterion-Akadémiai Kiadó-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói egészvászon kötés, összességében jó állapotban.
17355.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szalai László: Státusférfiak és szónokok könyve. Pest, 1847., Heckenast Gusztáv, 6+484+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó tábla kivételével hiányzó borítóval, foltos lapokkal.   Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.
17356.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Révész Béla: Régi hárfa. Rudnay Gyula illusztrációival. A szerző, Révész Béla (1876-1944) zsidó származású magyar író, újságíró által Róna Éva (1907-1986) irodalomtörténész, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1938), Dante,(Általános-ny.), 34 sztl. lev.+ 6 (Rudnay Gyula illusztrációi.) t. A papírborító rajza és a kötet terve Bortnyik Sándor munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Révész Béláról szóló prospektussal.
17357.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
A Műveltség Könyvtára.6 kötete: Bp., 1909, Athenaeum. Resturált félbőr kötések, réz plakettel. Jó állapotban
17358.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Zimmermann Ágoston: Patkolástan kovácsok számára. (193 képpel.) Bp., 1916., Pallas, 164 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító foltos, szakadt, a gerinc sérült, hiányos, a hátsó borító hiányzik.
17359.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Verskoszorú, melyet az új mértékre vett, s üdővel megegyengetett és későbben készült verseiből kötött erdélyi, baróti Szabó Dávid. Kassa, 1786, Füskúti Landerer Mihály. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17360.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harmincz kis elbeszélés. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1893, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel kevés kopással. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Guttmann András ex librisével
17361.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bókay Antal: Bevezetés az irodalomtudományba. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17362.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft