Fotó

Tételek száma: 354

cca 1924 Kerny Gizella fontos hívást vár, 1 db mai nagyítás Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 24x17,7 cm
14245.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1910 Dalárda a Posta műszaki részlegénél, 1 db mai nagyítás Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 17,7x24 cm
14246.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Angelo Funk Pál (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész emlékére, 2021-ben fotórealisztikus stílusban, vászonra készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata (modern nő két kutyával, az eredeti felvétel készítésének ideje cca 1935), mai nagyítás, 24x17,7 cm
14248.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Aszmann Ferenc (1907-1988) debreceni fotóművész emlékére, 2022-ben fotórealisztikus stílusban, vászonra készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Párbaj (1936) című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm
14249.

Aszmann Ferenc (1907-1988) debreceni fotóművész emlékére, 2022-ben fotórealisztikus stílusban, vászonra készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Párbaj (1936)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1970-1980 Armuth Iván (1929-1992): A 70-es évek divatja (divatbemutató, táskák, kiállítási pavilon), 32 db fekete-fehér fotó, többségében 18x13 cm körüli méretben, Forte fotópapír dobozban
14250.

cca 1970-1980 Armuth Iván (1929-1992): A '70-es évek divatja (divatbemutató, táskák, kiállítási pavilon), 32 db fekete-fehér fotó, többségében 18x13 cm körüli méretben, Forte fotópapír dobozban

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1975 Balás Klára székesfehérvári fotóművész ,,Fémívek című, vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 29,8x20,2 cm
14251.

cca 1975 Balás Klára székesfehérvári fotóművész ,,Fémívek" című, vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 29,8x20,2 cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
28
cca 1940 2 db Bojár Sándor pecséttel jelzett fotó népies témában 12x17 cm 6x9 cm
14252.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1937 Csík Ferenc (1894-1984) soproni fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (tányérok), 17,7x24 cm
14253.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1965 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (képeslapterv újévre), 24x17,7 cm
14254.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1947 Körmenet, Photo Feher, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 20,5×18 cm
14255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22
cca 1960 A kis trombitás, Photo Feher, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, sarkán törésnyom, 24×18 cm
14256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
cca 1960 Halrakodás a kikötőben, Photo Feher, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 25×18 cm
14257.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
27

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft