Fotó

Tételek száma: 354

cca 1922 Budapest, Székely Aladár (1870-1940) fényképészeti műintézetében készült, kartonra ragasztott vintage fotó, aláírva, hidegpecséttel jelezve, 14,8x10,8 cm, karton 29x20 cm
14270.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Szendrő István (1908-2000): Útkereszteződés magyar és cirill betűs útbaigazító táblákkal a 3-as és 32-es útnál, Heves megye, Eger környéke, háttérben romos épülettel, 1945 körül. Hátoldalán jelzett, vintage fotó, 17x22 cm
14271.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Szendrő István (1908-2000): Balerinák tánca, 1940 körül. Hátoldalán jelzett, vintage fotó, 23x17 cm
14272.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
cca 1940 Balerina. Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
14273.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
cca 1940 Sárköz, Asszony rokkával. Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
14274.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
cca 1940 Kalocsa, falfestés népviseletben Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
14275.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
cca 1930 Balerinák, táncosok Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
14276.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
cca 1940 Páva Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
14277.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Tóth István (1923-2016): Vele, aláírt, hátoldalon feliratozott és kiállítási bélyegzőkkel ellátott fotó. Üvegezett fa keretben, 28×38 cm
14278.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Vadas Ernő: A rajkó. Pecséttel jelzett vintage művészfotó 24x16 cm
14279.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19
Vadas Ernő: Erdélyi táj. Pecséttel jelzett vintage művészfotó 24x16 cm
14280.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
1925 Vajda M. Pál budapesti fényképész műtermében készült női portré, aláírt, datált vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 22,8x17 cm, karton 26x19,3 cm
14281.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft