Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 48

Luxemburg DN A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség) egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán Huguenin Locle gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc Luxembourg ND A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme) one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with Huguenin Locle makers mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case
32428.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagy-Britannia 1851. Viktória és Albert - Kiállítási díjérem bronz emlékérem peremen PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX beütéssel. Szign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint T:3 anyaghiba, karcok, ph. Great Britain 1851. Victoria and Albert - Prize Medal of the Exhibition bronze commemorative medallion with PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX mark of the edge. VICTORIA D. G. BRIT. REG. F. - ALBERTUS PRINCEPS CONJUX - MDCCCLI / DISSOCIATA LOCIS CONCORDI PACE LIGAVIT. Sign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint C:F metal error, scratched, edge error
32429.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Német Államok / Weimar-Eisenach 1741. Weimar és Eisenach szövetsége alkalmából Br emlékérem Incrementum Augusti Salus Publica - Felix Temporum Mutatio / Memoriae Principatus Isenacensis, Serenissimo Domino Ernesto, Domino Augusto Duci Saxoniae - Vinariae Regnanti Iure Successionis Traditi MDCCXLI Szign.: Vestner F. (31,16/41mm) T:2 kis patina, kis ph. German States / Weimar-Esenach 1741. On the occasion of the alliance of Weimar and Eisenach Br commemorative medallion Sign.: Vestner F. (31,16/41mm) C:XF small patina, small edge error
32430.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Német Államok / Bajorország 1893. Lajos bajor herceg és Habsburg-Estei Mária Terézia ezüstlakodalma bronz emlékérem. Szign.: A. BOERSCH (41mm) T:2,2- ph. German States / Bavaria 1893. Silver Wedding Anniversary of Prince Ludwig of Bavaria and Maria Theresa of Austria-Este Br commemorative medal. Sign.: A. BOERSCH (41mm) C:XF,VF edge error
32431.

Német Államok / Bajorország 1893. "Lajos bajor herceg és Habsburg-Estei Mária Terézia ezüstlakodalma" bronz emlékérem. Szign.: A. BOERSCH (41mm) T:2,2- ph. German States / Bavaria 1893. "Silver Wedding Anniversary of Prince Ludwig of Bavaria and Maria Theresa of Austria-Este" Br commemorative medal. Sign.: A. BOERSCH (41mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
NDK 1985. Johann Sebastian Bach 1685-1750 biszkvit meisseni porcelán emlékérem (80mm) T:1- GDR 1985. Johann Sebastian Bach 1685-1750 biscuit porcelain of Meissen commemorative medallion (80mm) C:AU
32432.

NDK 1985. "Johann Sebastian Bach 1685-1750" biszkvit meisseni porcelán emlékérem (80mm) T:1- GDR 1985. "Johann Sebastian Bach 1685-1750" biscuit porcelain of Meissen commemorative medallion (80mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország 1965. Albert Schweitzer 1875-1965 / Aki az Élet Tisztelete c. etikai álláspontjáért 1952-ben Nobel-békedíjat kapott kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (10,25g/0,835/30mm) T:1- patina Germany 1965. Albert Schweitzer 1875-1965 / Received the Nobel Peace Prize in 1952 for his ethical philosophy called Reverence for Life two-sided marked Ag commemorative medallion (10,25g/0,835/30mm) C:AU patina
32433.

Németország 1965. "Albert Schweitzer 1875-1965 / Aki az 'Élet Tisztelete' c. etikai álláspontjáért 1952-ben Nobel-békedíjat kapott" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (10,25g/0,835/30mm) T:1- patina Germany 1965. "Albert Schweitzer 1875-1965 / Received the Nobel Peace Prize in 1952 for his ethical philosophy called 'Reverence for Life'" two-sided marked Ag commemorative medallion (10,25g/0,835/30mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Olaszország 1912. III. Nemzetközi Régészeti Kongresszus Róma MCMXII / TERRARVM DEA GENTIVMQ ROMA kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem szalagon. Szign.:A. Apolloni (~6,8g/24mm) T:1- kis ph Italy 1912. III Congresso Archeologico Internazionale MCMXII / TERRARVM DEA GENTIVMQ ROMA two-sided unmarked Ag commemorative medallion on ribbon. Sign.:A. Apolloni (~6,8g/24mm) C:AU small edge error
32434.

Olaszország 1912. "III. Nemzetközi Régészeti Kongresszus Róma MCMXII / TERRARVM DEA GENTIVMQ ROMA" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem szalagon. Szign.:A. Apolloni (~6,8g/24mm) T:1- kis ph Italy 1912. "III Congresso Archeologico Internazionale MCMXII / TERRARVM DEA GENTIVMQ ROMA" two-sided unmarked Ag commemorative medallion on ribbon. Sign.:A. Apolloni (~6,8g/24mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Olaszország 1912. III. Nemzetközi Régészeti Kongresszus Róma MCMXII / TERRARVM DEA GENTIVMQ ROMA kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem szalagon. Szign.:A. Apolloni (~6,65g/24mm) T:1,1- kissé viseltes szalag Italy 1912. III Congresso Archeologico Internazionale MCMXII / TERRARVM DEA GENTIVMQ ROMA two-sided unmarked Ag commemorative medallion on ribbon. Sign.:A. Apolloni (~6,65g/24mm) C:UNC,AU slightly worn ribbon
32435.

Olaszország 1912. "III. Nemzetközi Régészeti Kongresszus Róma MCMXII / TERRARVM DEA GENTIVMQ ROMA" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem szalagon. Szign.:A. Apolloni (~6,65g/24mm) T:1,1- kissé viseltes szalag Italy 1912. "III Congresso Archeologico Internazionale MCMXII / TERRARVM DEA GENTIVMQ ROMA" two-sided unmarked Ag commemorative medallion on ribbon. Sign.:A. Apolloni (~6,65g/24mm) C:UNC,AU slightly worn ribbon

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Olaszország 1970. A Firenze-Róma közti közvetlen vasútvonal építésének kezdete - 1970. Június 25. kétoldalas bronz emlékérem S. Johnson gyártói jelzéssel, eredeti filc tokban. Szign.: F. Ogliari, F. Sapi (80mm) T:1 Italy 1970. The start of the construction of the direct railway line between Florence and Rome - June 25, 1970. two-sided bronze commemorative medallion with S. Johnson makers mark, in its original felt case. Sign.: F. Ogliari, F. Sapi (80mm) C:UNC
32436.

Olaszország 1970. "A Firenze-Róma közti közvetlen vasútvonal építésének kezdete - 1970. Június 25." kétoldalas bronz emlékérem "S. Johnson" gyártói jelzéssel, eredeti filc tokban. Szign.: F. Ogliari, F. Sapi (80mm) T:1 Italy 1970. "The start of the construction of the direct railway line between Florence and Rome - June 25, 1970." two-sided bronze commemorative medallion with "S. Johnson" maker's mark, in its original felt case. Sign.: F. Ogliari, F. Sapi (80mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Olaszország DN (1970) Corale Goriziana - C.A. Seghizzi - MCMXX kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: S. Johnson (51mm) T:1 / Italy ND (1970) Corale Goriziana - C.A. Seghizzi - MCMXX double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: S. Johnson (51mm) C:UNC
32437.

Olaszország DN (1970) "Corale Goriziana - C.A. Seghizzi - MCMXX" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: S. Johnson (51mm) T:1 / Italy ND (1970) "Corale Goriziana - C.A. Seghizzi - MCMXX" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: S. Johnson (51mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Románia 1976. Közlekedési Kutatási és Technológiai Tervezési Intézet / Rama Electrica - Az elektromos vonat megvalósítása 1976 bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina Romania 1976. Transport Research and Technological Planning Institute / Rama Electrica - Realization of the electric train 1976 (Institutul de Cercetari si Proiectari Tehnologice in Transporturi / Rama Electrica - Realizarea trenului electric automotor 1976) bronze medallion in original case (60mm) C:UNC patina
32438.

Románia 1976. "Közlekedési Kutatási és Technológiai Tervezési Intézet / Rama Electrica - Az elektromos vonat megvalósítása 1976" bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina Romania 1976. "Transport Research and Technological Planning Institute / Rama Electrica - Realization of the electric train 1976 (Institutul de Cercetari si Proiectari Tehnologice in Transporturi / Rama Electrica - Realizarea trenului electric automotor 1976)" bronze medallion in original case (60mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
32439.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft