Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 48

Izrael DN Jeruzsálem szent városa Br emlékérem három klf nyelven, kissé sérült műanyag dísztokban (60mm) T:1 Israel ND Jerusalem holy city Br medallion with three diff language, in a damaged plastic case (60mm) C:UNC
32416.

Izrael DN "Jeruzsálem szent városa" Br emlékérem három klf nyelven, kissé sérült műanyag dísztokban (60mm) T:1 Israel ND "Jerusalem holy city" Br medallion with three diff language, in a damaged plastic case (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Izrael DN Mózes és Judit Montefiore kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 0709, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Moses and Judith Montefiore double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 0709 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32417.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Izrael DN Bat-Yam a tenger leánya kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1874, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Bat-Yam daughter of the Sea double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1874 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32418.

Izrael DN "Bat-Yam a tenger leánya" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1874", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Bat-Yam daughter of the Sea" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1874" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Izrael DN Ezért a fiúért könyörögtem, és az Úr megadta kérésemet... - Sámuel 1, 27 kétoldalas bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1854, eredeti kartontokban (59mm) T:1- patina, kis ph Israel ND ...for this child I prayed - Samuel 1, 27 double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1854 in original cardboard case (59mm) C:AU patina, small edge error
32419.

Izrael DN " Ezért a fiúért könyörögtem, és az Úr megadta kérésemet... - Sámuel 1, 27" kétoldalas bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1854", eredeti kartontokban (59mm) T:1- patina, kis ph Israel ND "...for this child I prayed - Samuel 1, 27" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1854" in original cardboard case (59mm) C:AU patina, small edge error

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Izrael 1986. A Zsidó Diaszpóra Múzeuma kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 4136, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Museum of the Jewish Diaspora double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 4136 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32420.

Izrael 1986. "A Zsidó Diaszpóra Múzeuma" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "4136", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Museum of the Jewish Diaspora" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "4136" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Izrael DN Názáret kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1991, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Nazareth double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1991 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32421.

Izrael DN "Názáret" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1991", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Nazareth" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1991" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Izrael DN Clandestine immigration and Navy Museum / Ministry of Defence - IDF Museum - Thy children shall come again to their own border Jeremiah 31 kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1,1-
32422.

Izrael DN "Clandestine immigration and Navy Museum / Ministry of Defence - IDF Museum - Thy children shall come again to their own border Jeremiah 31" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jugoszlávia 1995. A sakk királyai - Emanuel Lasker jelzett Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,40g/0.925/32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat Yugoslavia 1995. Kings of chess - Emanuel Lasker hallmarked Ag commemorative medallion in original case, with certificate (31,40g/0.925/32mm) C:AU (PP) fingerprints
32423.

Jugoszlávia 1995. "A sakk királyai - Emanuel Lasker" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,40g/0.925/32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat Yugoslavia 1995. "Kings of chess - Emanuel Lasker" hallmarked Ag commemorative medallion in original case, with certificate (31,40g/0.925/32mm) C:AU (PP) fingerprints

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kanada 1967. A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által Cu-Ni-Zn emlékérem (2xklf) sérült dísztokban (36mm) T:2 Canada 1967. Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada 2pcs of diff Cu-Ni-Zn commemorative medallions (2xdiff) in damaged case (36mm) C:XF
32424.

Kanada 1967. "A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által" Cu-Ni-Zn emlékérem (2xklf) sérült dísztokban (36mm) T:2 Canada 1967. "Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada" 2pcs of diff Cu-Ni-Zn commemorative medallions (2xdiff) in damaged case (36mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kína 1988. Kínai Újévi érem - A sárkány éve kétoldalas bronz emlékérem dekoratív díszdobozban (49mm) T:AU kis ph, patina China 1988. Chinese Lunar New Years coin - Year of the Dragon two-sided bronze commemorative medallion in decorative case (49mm) C:AU small edge error, patina
32425.

Kína 1988. "Kínai Újévi érem - A sárkány éve" kétoldalas bronz emlékérem dekoratív díszdobozban (49mm) T:AU kis ph, patina China 1988. "Chinese Lunar New Year's coin - Year of the Dragon" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case (49mm) C:AU small edge error, patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kína DN nagyméretű, öntött bronz emlékérem, egyik oldalon a Tiltott Palota ábrázolásával (123mm) T:2 patina
32426.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lengyelország 2001. 75 éves a PKP (Lengyel Államvasutak) kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, támasztóval, eredeti tokban (70mm) T:1- Poland 2001. 75th anniversary of PKP (Polish Railways) two-sided, silver patinated bronze medallion, with support, in original case (70mm) C:AU
32427.

Lengyelország 2001. "75 éves a PKP (Lengyel Államvasutak)" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, támasztóval, eredeti tokban (70mm) T:1- Poland 2001. "75th anniversary of PKP (Polish Railways)" two-sided, silver patinated bronze medallion, with support, in original case (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft